Bodyrubs

Jak provádět smyslnou masáž

Nastavte náladu, dávejte, aniž byste očekávali příjem, a začněte jemně a jemně, postupem času se posouvejte k hlubším a smyslnějším dotekům. Kdy dát smyslnou masáž Sensual masáž může být vítán v době stresu nebo klidu. Přečtěte si řeč těla svého partnera a určete nejlepší načasování. Měli byste si také promluvit se svým partnerem a říct mu, že mu chcete dopřát tuto romantickou masáž. Jaké položky potřebujete pro smyslnou masáž? – Pohodlný prostor – Masážní olej nebo pleťová voda – Ručníky na úklid – Prostěradla nebo přikrývky na přehození a teplo – Relaxační hudba.


Masáž všude

Můžete masírovat zápěstí, prsty, uši, zadní část krku a vnitřní stranu loktů a kolen – těmto oblastem je pravděpodobně málokdy věnována pozornost. Třete prsty po pokožce hlavy vašeho partnera, masírujte a třete každý prst na ruce a na noze, dokud se váš partner zcela neuvolní. Neváhejte tyto zanedbané oblasti třít, líbat, lízat a dokonce i okusovat. Váš manžel se bude cítit oceněn vaší pozorností k detailu. Pokud máte problém s příliš rychlou únavou rukou, udělejte si smyslnou masáž pomocí jiných částí těla. Vaše ruce nejsou vaše jediné nástroje; můžete dobře využít své naolejované paže, hrudník a žaludek.


smyslné masáže a erotické tělové masáže

Hledáte lásku nebo společnost ve vašem okolí?

Projekt RubPage Kategorie Personals v Austrálii je pro vás tím pravým místem a nabízí vám obrovskou škálu možností. Naše podkategorie se zaměřují na dlouhodobé vztahy, příležitostná setkání a mnohem, mnohem více! Pomocí těchto podkategorií se můžete spojit s někým jiným ve vaší komunitě, kdo hledá to samé jako vy, bez ohledu na to, jak konkrétní jsou vaše potřeby. Zkontroluj je! Aktuálně máme pro „Body Rub“ 80 výsledků, které by vás mohly zajímat. Doufáš, že najdeš lásku svého života a usadíš se? Možná hledáte neformálnější uspořádání? Chcete navázat spojení s lidmi z místní komunity? Ať už jsou vaše vztahové preference a sexuální orientace jakékoli, RubPage vám má co nabídnout. Prohlédněte si nyní kategorii Australia Personals a najděte svou perfektní kombinaci! Nemůžete najít, co jste hledali? Zvažte zveřejnění hledaného inzerátu v jedné z podkategorií Australia Personals. Tímto způsobem můžete být contjednal přímo, pokud někdo nabízí to, co hledáte. Zveřejňování reklamy nic nestojí RubPage, tak na co čekáš? Zveřejněte bezplatný inzerát na  RubPage dnes!

Druhy masáží

Nejlepší Výpis

Nejnovější záznamy

Nejnovější příspěvky