Karoserie pro muže

BOOK Karoserie pro muže Dámské páry Co lze očekávat od doporučení koučování KNIHA Muži Ženy Páry Co lze očekávat od doporučení koučování Co lze očekávat na sezení bodywork Klienti za mnou přicházejí, protože chtějí rozšířit, prozkoumat nebo plněji ztělesnit své erotické a sexuální já.

Někteří lidé chtějí řešit problém nebo omezení, které jim brání v uspokojivém sexuálním životě. Jiní za mnou přicházejí, protože jsou povoláni růst a prozkoumávat nový sexuální nebo erotický terén, ale nejsou si jisti, jak a kde začít. Jiní ke mně přicházejí, aby se naučili dotekům a intimním dovednostem, které je nikdy nenaučili.

Ještě jiní za mnou přicházejí, protože se chtějí naučit zvládat a pracovat s erotickou a sexuální energií ve svém těle.

Mohu vám pomoci identifikovat, co by mohlo stát v cestě uspokojivému sexuálnímu životu, pomoci vám posoudit oblasti síly/růstu ve spojení vaší mysli/těla/ducha, prodiskutovat způsoby, jak oživit sexuální život s vaším dlouhodobým partnerem; nebo vám pomohou bezpečně prozkoumat hranice vaší komfortní zóny. Jsem také schopen vám pomoci vybudovat dovednosti v oblasti sexu a intimity.

Absolute Diskrétnost Moje sezení probíhají v bezpečném vyhrazeném prostoru, který zajišťuje vaši anonymitu. Pokud vás uvidím na veřejnosti mimo naše sezení, zachovám vaše soukromí tím, že vás neuznám jako známého, pokud nezahájíte contakt. Pokud zahájíte contjednat, udržím interakci stručnou a na požádání vás popíšu jako známého, kterého jsem poznal přes jiné známé. Pokud se mě zeptáte, jak jsme se potkali, odložím vám vysvětlení.

Dělám to z respektu k vašemu soukromí jako mého klienta. Pro vaši informaci, jsem zcela otevřeně o svém profesním profilu erotického bodyworkera a sexuálního kouče, takže pokud mě chcete takto identifikovat, neváhejte. Jsem také známý jako neerotický bodyworker, životní kouč a energetický léčitel, takže mě neváhejte označit také v těchto světlech. One Way Touch Veškerou svou práci vykonávám plně oblečený a všechna moje sezení jsou jednosměrná (ode mě k vám). 

I když oceňuji, že mnoho tantrických praktikantů využívá interaktivní práci k podpoře erotické komunikace, moje práce vám usnadňuje komunikaci se sebou samým, se svým tělem a erotickou energií, která jím prochází.

Jinak řečeno, moje sezení se zaměřují na to, abych vás dostal „z vaší mysli“ a „do vašeho těla“. Mnoho z nás žije většinu dne ve své mysli a zapomněli, jaké to je naslouchat svému tělu. Když se vyladíme ze svého těla, omezíme také potěšení, znalosti a moudrost, které s námi tělo musí sdílet.

Stejně tak stud spojený s masturbací znamená, že mnoho z nás ví, jak se cítí erotická energie, když jsme s partnerem. 

Pozornost, kterou věnujeme zpětnému potěšení, často znamená, že omezujeme naši schopnost přijímat potěšení. Tím, že sezení bude jednosměrné, se můžete soustředit na naslouchání svému tělu a vychutnávat si potěšení, které erotická energie nabízí.

Druhy masáží

Nejlepší Výpis

Navíc tím, že přijímáte erotický dotek od druhého bez nutnosti oplácení, máte příležitost rozšířit svůj erotický repertoár. Dech a zvuk Většina lekcí začíná dýcháním, takže se můžete dostat ze své mysli do svého těla. Vědomé dýchání je velmi jednoduchý, ale účinný způsob, jak se naladit a naslouchat tomu, co vaše tělo říká.

 

Dalším způsobem, jak pomoci tělu „mluvit“, je vydávat zvuky, které při výdechu cítíte dobře. Pro někoho je jedním ze způsobů znít posvátné mantry (např. so ham, nebo ham sa ), pro jiné je stejně účinné vydat velký povzdech nebo sténání. Vytváření zvuku je také velmi účinným mechanismem zpětné vazby, který svým milencům nabízí, aby mohli sledovat vaše neverbální narážky a říkat jim, co byste chtěli více (sténat) nebo méně (sténat).

 

Zvuk také pomáhá vyčistit a přesunout jemnější energie. Povzbuzuji vás, abyste vydávali zvuky, které vám vyhovují. Vězte, že když mě navštívíte, jste v podpůrném zvukovém prostředí. 

 

Emocionální uvolnění Mnoho lidí má emocionální zážitky, když dostanou práci s tělem. Věřím, že to podporuje myšlenku, že náš citový život často nachází domov ve tkáni našeho těla (své problémy uchováváme v našich tkáních).

 

To se může stát, když nevyjádříme nebo nemůžeme plně vyjádřit emoce, když původně vyvstaly. Povzbuzuji vás, abyste si dovolili „být s“ čímkoli, co vás napadne. Vězte, že mi vyhovuje být zticha v přítomnosti strong emoce a můžeme je posunout nebo zastavit erotická karoserie (nebo relace) kdykoli na podporu návratu k rovnováze. 

 

Takže, pokud máte emocionální zážitek při práci s tělem, pamatujte, že je to velmi běžné a nejste sami. Pociťování emocí při erotické masáži je běžný a zdravý impuls.

 

Dovolte si cítit, co se děje, pokračujte v dýchání a energie se nakonec posune (emoce znamená energii v pohybu) a pohne se. Často, když jen dovolíme pocitům vyvstat a zůstaneme ve spojení s místem v těle, kde je cítíme (somatický nástroj diskutovaný více v sekci o somatické výchově na webu), všimneme si, že jakmile je uznáme, posunou se a změní.

 

Pokud však pocitům odoláme, přetrvají. Pokud jim to dovolíme a budeme důvěřovat, že nikdy nepocítíme víc, než na co jsme připraveni, projdou námi a uvolní energetické bloky stejně jako oni. Pokud si objednáváte sezení se zřetelným léčebným záměrem na mysli, např. chcete zpracovat nebo vyléčit konkrétní emocionální problém, dejte mi prosím vědět předem, abychom mohli sezení a prostor navrhnout tak, aby se vám dostalo podpory, kterou potřebujete.

 

Jsem schopen tiše držet prostor nebo vás podpořit slovní podporou nebo podporou rukou, abyste zvládli to, co přichází gay masáž chlapi.

 

I když je každé sezení jedinečné a nelze ho předvídat, konverzace před relací nás může oba připravit na práciethkooperativněji a citlivěji. Copyright Body Rub Erotic. Podívejte se na FACEBOOKOVOU STRÁNKU BODY EROTIC

Nejnovější záznamy

Nejnovější příspěvky