Nuru masáž

Možná nejzajímavější však je, nuru masáže nabízejí různé zdravotní benefity. Jedna londýnská nuru masážní agentura uvedla, že 83 procent z těch, kteří vyzkoušeli nuru masáž, pociťovalo poté výrazné zlepšení jejich pohody. Nuru masáže jsou také užitečné pro uvolnění svalů a hydrataci pokožky (protože nuru gel je jedním z nejvíce zvlhčujících gelů na trhu). V závislosti na tom, jaké tělesné techniky vaše masérka používá (a jak je s masáží zkušená), mohou nuru masáže dokonce pomoci uvolnit toxiny z těla. Nuru masáže lze provádět na masážním stole, posteli nebo i nafukovací matraci. 

 

Zdá se, že popularita masáží také stoupá. Ve skutečnosti 40 procent dotázaných mužů z Londýna uvedlo, že v posledních šesti měsících navštívili nuru masážního terapeuta.onths. Je důležité si uvědomit, že nuru masáže nejsou jen pro muže. Jsou vhodné pro lidi obou pohlaví a všech sexuálních orientací. Hledáš adresář gay masážíZatímco nuru masáže mohly začít v Japonsku, nyní jsou nabízeny po celém západním světě. Nuru masáž je zjednodušeně řečeno erotická masáž, která pochází z Japonska. Masérka používá k masáži klienta celé své tělo a poskytuje mu více tělesného contpůsobit než při tradiční masáži.

Slovo „Nuru“ pochází z japonského slova pro „kluzký“. Proč? Klient i masérka jsou pokryti masážním gelem Nuru. Gel je bezbarvý, bez zápachu a ve skutečnosti je vyroben z přírodních řas Nori! Pro některé páry může být Nuru masáž právě tím, co potřebují, aby okořenili svůj milostný život. Být pokrytý gelem a klouzat po partnerovi může nejen vytvořit nové pocity, ale také vám pomoci cítit se pohodlněji ve své vlastní kůži. Můžete objevit více než jen fyzické spojení. Nuru masáže jsou svou povahou intimní a mohou proto zlepšit emocionální spojení. Ve skutečnosti japonská kultura považuje masáž Nuru za duchovní cestu.

Co je to nuru masáž?

Nuru masáž je druh smyslné masáže pocházející z Japonska. Slovo „Nuru“ se překládá jako „kluzký“ a odkazuje na masérčinu techniku ​​používání naolejovaného těla k masáži klienta. Nejprve masérka pokryje jejich tělo gelem Nuru, který se skládá z přírodních složek, jako jsou výtažky z mořských řas a různých rostlinných látek, ve směsi vody. Masáž obvykle probíhá na vzduchové matraci nebo voděodolném povrchu. Masérka pak jejich tělem masíruje klienta. K relaxaci a v některých případech k jejich vzrušení budou používat různé techniky tělo na tělo.

Druhy masáží

Nejlepší Výpis

Nejnovější záznamy

Nejnovější příspěvky