Můžete snadno koupit a odeslat libovolné množství Bitcoin (BTC) použitím
Debetní/kreditní karty nebo bankovní převody (ACH)
na těchto důvěryhodných aplikacích/webech a na mnoha dalších:

Pro poskytovatele masáží

Absolutely! Pro každou vaši reklamu budete muset zakoupit samostatný balíček. Můžete je snadno spravovat ve svém Hlavní obrazovka.

Ne, ne! Ve vašem dashnastoupit můžete controlujte své záznamy a balíčky. Svůj zápis můžete deaktivovat a k tomuto aktivnímu balíčku připojit další. Jeden balíček = jeden listing. Můžete mít jeden výpis (balíček) nebo více.

Placení kryptoměnami je mnohem jednodušší, než si myslíte. Existuje spousta služeb, webových stránek a aplikací, které vám umožní zakoupit libovolné množství Bitcoin a poté jej odeslat nebo s ním zaplatit přímo z jejich rozhraní. Naši zákazníci rádi používají aplikace jako CASH APP a CRYPTO.COM a další.

Naše webové stránky aktualizují svou databázi každých pár minut. Dovolte, aby se vaše kryptoplatba vyrovnala a náš systém aktualizoval výsledky vyhledávání. Nejdéle to může trvat až dvě hodiny. Zkuste prosím vymazat historii/cookies/mezipaměť vašeho prohlížeče. Nebo jednoduše zkontrolujte z jiného zařízení. 

Zvažte získání DOPORUČENÉ balík. Váš inzerát zviditelníme na HLAVNÍ STRANA a nad tvým STRÁNKA MĚSTA + váš zápis bude uveden s ostatními pravidelné výpisy ve vašem městě. Díky tomu se váš záznam zobrazí alespoň třikrát v rámci jednoho vyhledávání.

Vylepšili jsme náš systém a nyní by měl být váš balíček aktivován během několika minut. Vždy se na nás můžete obrátit, pokud váš balíček vyžaduje naši okamžitou pozornost. 

Pro klienty masáží

Vždy contjednat poskytovatel přímo. Nikdy s vámi nebudeme sdílet žádné další informace o žádných poskytovatelích. Nejsme spojeni s poskytovateli. Nejsme „jejich agentura“. Každý záznam má „ContHraj se mnou“.

Nahlaste nám je! Každý záznam má tlačítko Nahlásit. Prosím, nestaňte se obětí podvodů a NIKDY NEPOSÍLEJTE PŘEDPLATBY. Pokud potřebujete zanechat jakoukoli vděčnost za poskytnutou službu učiňte tak pouze osobně. RubPage.com nezpracovává a neodpovídá za žádné finanční výměny mezi poskytovatelem a jejich klientem. 

Není se čeho bát! Placení kryptoměnami je mnohem jednodušší, než si myslíte. Existuje spousta služeb, webů a aplikací, které vám umožní zakoupit libovolné množství Bitcoin a poté jej odeslat nebo s ním zaplatit přímo z jejich rozhraní. Naši zákazníci rádi používají aplikace jako CASH APP a CRYPTO.COM a další.

Naše webové stránky aktualizují svou databázi každých pár minut. Nechte prosím vypořádat vaši kryptoplatbu a náš systém aktualizuje váš účet. Může to trvat až hodinu. Zkuste prosím vymazat historii/soubory cookie/mezipaměť prohlížeče. Nebo jednoduše zkontrolujte z jiného zařízení. Contv případě jakýchkoli problémů nás kontaktujte 24/7.

Náš systém recenzí je podobný systému na google mapách. Pokud se poskytovateli nelíbí recenze od klienta, nejjednodušší způsob, jak poskytovatel vytvořit nový zápis, protože recenze neodstraňujeme (pouze pokud byly sdíleny osobní/citlivé informace). Stručně řečeno, ne, neodstraňujeme recenze jen proto, že se to poskytovateli nelíbilo. Poskytovatel však může na naší platformě vytvořit nové záznamy a nechat vypršet platnost starého. Všechny recenze jsou skutečné a nijak neupravované, psané placenými uživateli, stejně jako vy.

Všechny výpisy jsou vám k dispozici, i když si nezaregistrujete klientský účet. Pokud si chcete přečíst recenze poskytovatele a uložit si je jako oblíbené, máme flexibilní možnosti členství od 1 month do 1 roku. Všechno platby se neopakují, neboli jednorázová platba.

Náš milující tým zákaznické podpory je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu e-mail.