Smyslná masáž

Jak dát smyslnou masáž celého těla 

Hmat je nesmírně důležitý pro sexualitu a smyslná masáž. Smyslná masáž je způsob, jak začlenit hmat do sexuální aktivity. Používají ho páry po celém světě jako způsob, jak zlepšit romantický a sexuální život. Kromě sexuálních aspektů poskytuje smyslná masáž také zdravotní výhody. Definice Smyslná masáž je použití rukou a těla ke stimulaci doteku partnera. Je považován za způsob, jak současně relaxovat a vzrušovat oba členy páru, a běžně se považuje za zdravý způsob, jak zlepšit sexuální život páru. Mezi výhody patří zlepšení intimity mezi párem a zlepšení milování. Historie Historie smyslné masáže je extrémně dlouhá.

 

 

Tento typ dotyku byl rozšířen ve východních kulturách, včetně Číny a Indie, již před 1,500 až 2,000 lety. V Indii sspecifické formy smyslné masáže, jako je tantrická masáž, byly vyvinuty tak, aby zahrnovaly duchovní i fyzický aspekt. Zatímco masáže v západním světě byly tradičně využívány především k léčebným nebo léčebným účelům místo smyslnosti, moderní páry znovu objevují používání masáží jako součásti sexuality. Nástroje Nástroje používané pro smyslnou masáž mohou v případě potřeby začlenit do masáže mnoho různých vjemů. 

 

Mnoho lidí používá speciální oleje nebo krémy určené k masáži. Některé z těchto contnejsou vůně, které pomáhají relaxovat nebo stimulovat příjemce, zatímco jiné jsou jednoduché oleje, jako je bazický mandlový olej, který pomáhá udržovat pohyb rukou dárce po těle příjemce hladký a plynulý. Někteří lidé při smyslné masáži začleňují předměty s různou texturou pro zvýšení pocitu masáže. Ty mohou zahrnovat peří nebo různé druhy látek, jako je hedvábí nebo samet. Související články LeafTv Co je to kalifornská masáž?

Nejlepší Výpis

Jaké jsou výhody masáže celého těla? 

Při smyslné masáži lze použít několik technik. Některé z nejpopulárnějších jsou vějířové tahy, kruhové tahy a protahovací tahy. Obecně platí, že smyslná masáž začíná jemnějšími variantami tahu, aby se uklidnil a uvolnil příjemce a přešel do stronger nebo tvrdší techniky, jak masáž postupuje. Fyziologické účinky Smyslná masáž je zdravá i sexy a fyzické účinky se stávají součástí zážitku. Smyslná masáž zvyšuje průtok krve po celém těle. Snižuje také hladiny kortisol, stresový hormon, v těle a zvyšuje oxytocin, hormon spojený s pocity náklonnosti a pouta. Pravidelná masáž může také vést ke zlepšení imunitních funkcí a celkovému lepšímu zdraví.

 

techniky 

Nástroje používané pro smyslnou masáž mohou na přání začlenit do masáže mnoho různých vjemů. Mnoho lidí používá speciální oleje nebo krémy určené k masáži. Některé z těchto contnejsou vůně, které pomáhají relaxovat nebo stimulovat příjemce, zatímco jiné jsou jednoduché oleje, jako je základní mandlový olej, který pomáhá udržovat pohyb rukou dárce po těle příjemce hladký a plynulý. Někteří lidé při smyslné masáži začleňují předměty s různou texturou, aby umocnili pocity z masáže. Ty mohou zahrnovat peří nebo různé druhy látek, jako je hedvábí nebo samet. Související články LeafTv Co je to kalifornská masáž? Jak poskytovat smyslnou masáž celého těla Různé typy terapií smyslné masáže Jaké jsou výhody masáže celého těla? Jak dát ženě smyslnou masáž.

Jak dát ženě smyslnou masáž 

Nastavte náladu, dávejte, aniž byste očekávali příjem, a začněte jemně a jemně, postupem času se posouvejte k hlubšímu a smyslnějšímu doteku. Kdy dopřát smyslnou masáž Smyslná masáž může být vítána v době stresu nebo klidu. Přečtěte si řeč těla svého partnera a určete nejlepší načasování. Měli byste si také promluvit se svým partnerem a říct mu, že mu chcete dopřát tuto romantickou masáž. Jaké položky potřebujete pro smyslnou masáž? – Pohodlný prostor – Masážní olej nebo pleťová voda – Ručníky na úklid – Prostěradla nebo přikrývky na přehození a teplo – Relaxační hudba.

Historie smyslné masáže je extrémně dlouhá. Tento typ dotyku byl rozšířen ve východních kulturách, včetně Číny a Indie, již před 1,500 až 2,000 lety. V Indii byly vyvinuty specifické formy smyslné masáže, jako je tantrická masáž, aby zahrnovala duchovní aspekt i fyzický aspekt. Zatímco masáže v západním světě byly tradičně využívány především k léčebným nebo léčebným účelům místo smyslnosti, moderní páry znovu objevují používání masáží jako součásti sexuality.Různé typy terapií smyslné masáže

Nástroje používané pro smyslnou masáž mohou na přání začlenit do masáže mnoho různých vjemů. Mnoho lidí používá speciální oleje nebo krémy určené k masáži. Některé z těchto contnejsou vůně, které pomáhají relaxovat nebo stimulovat příjemce, zatímco jiné jsou jednoduché oleje, jako je základní mandlový olej, který pomáhá udržovat pohyb rukou dárce po těle příjemce hladký a plynulý. Někteří lidé při smyslné masáži začleňují předměty s různou texturou, aby umocnili pocity z masáže. Ty mohou zahrnovat peří nebo různé druhy látek, jako je hedvábí nebo samet.

 

Historie Historie smyslná masáž je extrémně dlouhá. Tento typ dotyku byl rozšířen ve východních kulturách, včetně Číny a Indie, již před 1,500 až 2,000 lety. V Indii byly vyvinuty specifické formy smyslných masáží, jako je tantrická masáž, aby zahrnovala duchovní i fyzický aspekt. Zatímco masáže v západním světě byly tradičně využívány především k léčebným nebo léčebným účelům místo smyslnosti, moderní páry znovu objevují používání masáží jako součásti sexuality.

Objednejte si svou smyslnou masáž na RubPage!

Nejnovější záznamy

Druhy masáží

Nejnovější příspěvky