Yoni masáž

Úvod

Dobrý den a vítejte RubPage. Dnes budeme mluvit o yoni masáž. Yoni je sanskrtské slovo, které znamená „posvátný prostor“. Když mluvíme o joni, máme na mysli ženské genitálie.

 

Yoni masáž je léčivé umění, které lze použít k podpoře lepšího sexuálního zdraví a celkové pohody u žen. Je to neuvěřitelně intimní zážitek a nejlépe jej provede důvěryhodný partner nebo přítel. Pokud vás myšlenka joni masáže zaujala, nebo byste se o ní chtěli dozvědět více, pokračujte ve čtení!

 

Co je masáž Yoni

Co je tedy masáž yoni? Zkrátka je to typ smyslná masáž která zahrnuje celé tělo – včetně vagíny, prsou a konečníku. I když to může znít trochu skličujícím způsobem, masáž yoni je úžasně relaxační a léčivý zážitek, když se provádí správně.

 

Yoni masáž je často součástí tantrických praktik a říká se, že je prospěšná pro muže i ženy. Může pomoci zvýšit sexuální vzrušení, zlepšit libido a vytvořit hlubší spojení mezi partnery. Yoni masáž také zahrnuje doteky, hluboké dýchání a pronikání prstů. Pokud jste zvědaví si to sami vyzkoušet, dejte RubPage jít!

 

Výhody Yoni masáže

Výhody masáže joni jsou rozsáhlé a rozmanité. Snad jednou z nejvíce podceňovaných výhod je uvolnění napětí, které poskytuje vagíně. Při pravidelné joni masáži mohou ženy očekávat snížení úzkosti a deprese, stejně jako zvýšený průtok krve a cirkulaci kyslíku.

yoni masáž

To zase může vést k lepší sexuální funkci, zlepšení reprodukčního zdraví a dokonce ke snížení příznaků PMS. Celkově masáž yoni poskytuje plethmnoho zdravotních výhod, které jistě zlepší kvalitu vašeho života.

 

Co můžete očekávat při masáži Yoni

Masáž joni je speciální druh masáže, která se zaměřuje na oblast ženské pánve. Při masáži joni se terapeut dotkne, zhluboka se nadechne a případně vloží prsty do pochvy, aby joni masíroval.

 

Yoni masáže mohou být neuvěřitelně léčivé pro emocionální i fyzické problémy. Mohou být také velmi příjemné a relaxační. Kromě joni terapeutka provede i masáž celého těla a prsou.

 

Najděte autentické masážní terapeuty Yoni na RubPage

RubPage je perfektní destinací pro nalezení autentických masážních terapeutů Yoni. Typická masáž Yoni by měla trvat 3.5 až 8 hodin, takže je důležité, abyste si pro své sezení vybrali zkušeného a znalého terapeuta. Na RubPage, můžete snadno najít recenze na masáž yoni v San Franciscu, CA od minulých klientů, které vám pomohou při rozhodování. Navíc mnoho masážních terapeutů yoni dnes nabízí nuru masáž, která zahrnuje vnitřní masáž yoni jako součást praxe.

 

Jak se připravit na masáž Yoni

Pokud se chystáte na masáž yoni, existuje několik kroků, které můžete udělat, abyste si zajistili co nejefektivnější a nejpříjemnější zážitek. Je důležité začít tím, že se smyslně dotknete svého těla a zaměříte se na svůj dech. Abyste se dostali do správného rozpoložení mysli, začněte hlubokým výdechem se staženým hrdlem, skoro jako byste sfoukli svíčku. To vám pomůže uvolnit se a otevřít vaši oblast yoni.

 

Až budete připraveni, udělejte přes své joni mudru ve tvaru srdce, která symbolizuje, že připravujete tuto oblast pro léčení a výměnu energie. Jakmile najdete správný dechový vzorec a polohu mudry, je čas začít s masáží!

 

Po masáži Yoni: Tipy a rady

Po masáži yoni je důležité mít na paměti výhody, kterých jste dosáhli. Yoni masáž je druh smyslné masáže, která pomáhá vytvářet intimní spojení a posiluje pouto mezi partnery. Cílem masáže yoni je uvolnit se a postupně budovat vzrušení pomocí kokosového oleje nebo jiného lubrikantu na břicho a v oblasti pánve.

Mezi výhody masáže yoni patří zkoumání citlivosti a snížení úzkosti v těle, stejně jako snížení jakékoli bolesti při sexu. To může vést k většímu potěšení při sexuálních aktivitách a také k lepší sebedůvěře, pokud jde o zkoumání různých pocitů s partnerem.

 

Proč investovat do čističky vzduchu?

Pokud jste zvědaví na masáž Yoni, není lepší způsob, jak se o ní dozvědět, než ji vyzkoušet. Na RubPage, usnadňujeme vám najít talentovanou a zkušenou masérku, která vám pomůže prozkoumat léčivou sílu Yoni masáže.

Nejnovější záznamy

Druhy masáží

Nejnovější příspěvky